MÖBLER / Bord / Skrivbord 8649524
nr 864 9524
Skrivbord
engelsk stil, längd: 138, djup: 69, höjd: 78
Kondition: slitage, skador, ren obj.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 december 2013
kl 18:17:52
6/12 15:59:08